کرمان ،میزبان سرمایه گذاران داخلی و خارجی با محوریت پروژه های شهری

سال آینده:

کرمان ،میزبان سرمایه گذاران داخلی و خارجی با محوریت پروژه های شهری

 


صبح امروز نشست هم‌اندیشی برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری پروژه‌های شهری در شهر کرمان با حضور شهردار کرمان، اعضای انجمن صنفی انبوه سازان استان و جمعی از مدیران شهرداری کرمان برگزار شد .
 شهردار کرمان در این نشست با بیان اینکه این همایش اولین همایش انبوه سازان با موضوع «پروژه های شهری» است که در کرمان برگزار خواهد شد، گفت: امیدواریم بتوانیم هر سال این گونه همایش ها را برگزار کنیم.
سید مهران عالم‌زاده با تاکید بر اینکه این همایش به همت انجمن انبوه سازان و با همکاری شهرداری کرمان برگزار خواهد شد ، خاطر نشان کرد: هدفمان این است که دبیرخانه‌ی دائمی برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری را به صورت دائم در انجمن انبوه‌سازان و یا در سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری راه اندازی کنیم.
وی گفت:  با توجه به توسعه‌ی شهر فرصت های سرمایه گذاری بسیار خوبی در بخش‌های مختلف مانند بخش‌های اقتصادی، فضاهای شهری ، تفریحی ، تجاری ، خدماتی ، هتلینگ و حمل و نقل وجود دارد.
شهردار کرمان ادامه داد:  بنابراین فرصت های سرمایه گذاری و ساخت و ساز های مناسبی در شهر کرمان وجود دارد که سرمایه گذاران می توانند از این فرصت ها استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه شهرداری بستر های لازم را برای حضور سرمایه گذاران فراهم می کند؛ تصریح کرد: شهرداری آمادگی  واگذاری زمین و پروانه برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری به سرمایه گذار را دارد.
وی خاطرنشان کرد: برای حضور سرمایه گذاران به کرمان  به هماهنگی و حمایت سیستم بانکی نیازمندیم که امیدواریم محقق شود.
وی از برگزاری این همایش در اوایل سال 98 در شهر کرمان خبر داد و خاطر نشان کرد: تمام تلاشمان این است که همایش مذکور به خوبی و با دستاوردهای مطلوب برگزار شود. بنابراین از سرمایه گذاران توانمند و فعال در موضوعات شهری  در این همایش دعوت می کنیم.
وی با بیان اینکه برگزاری این همایش می تواند فرصت و شروع خوبی برای حضور سرمایه گذاران در کرمان باشد، گفت: حتی اگر هر سال یک سرمایه‌گذار جدید در شهر کرمان سرمایه گذاری کند، این همایش موفق بوده است.
وی تصریح کرد : با  شناختی که از اعضای  انجمن انبوه سازان و سرمایه گذاران در کشور دارم می توانیم ضمن دعوت از آنها  و  معرفی پروژه های سرمایه گذاری شهر کرمان ،زمینه همکاری را با آنها فراهم کنیم .
وی ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این همایش بتوانیم کلنگ  اجرای چندین پروژه سرمایه گذاری را در سال جدید به زمین بزنیم.
در ادامه این نشست ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات مطرح شده از سوی دبیر انجمن انبوه سازان، مقرر شد : کلیات برگزاری این همایش در این جلسه مشخص و به اطلاع عموم خواهد رسید.